anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony SBT100 co za g..

mare37
Użytkownik

Sony SBT100 co za g..

Zakupiłem ta wieże, ale powiem szczerze, że to jest coś żałosnego.

Wieża uruchamia się z 7 sekund ciągle migając please wait, po wrzuceniu płyty miga kolejne 7 sekund wypisując reading czy to są jakieś jaja? Mam czekać 15 sekund aż usłyszę muzykę? Wyłaczanie trwa podobnie.

Jakośc dźwięku przeciętna, jakość radia nędzna. Żadnych trybów equalizera tylko treble i bass. BT działa poprawnie, ale jakośc słaba. Mam porównanie do miniwieży cmt to nie ma porównania w jakości dźwięku. Normalna wieżyczka na parapet do biura. Jestem rozczarowany bublem.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

O ile mogę zrozumieć narzekanie na długi czas uruchomienia o tyle nijak nie potrafię zrozumieć narzekania na jakość dzwięku, ja kupując sprzęt audio najpierw udaje się do sklepu i spr czy jakość dzwięku mi odpowiada. Jakość radia zależy od zasięgu i anteny podłączonej do urządzenia. A z "Normalna wieżyczka na parapet do biura" zgodzę się w 100% nie ma cudów za mniej niż tysiąc złotych nie ma sprzętu z dobrą jakością dzwięku.

mare37
Użytkownik

Pawełku (jeśli szymański to twoje nazwisko to jesteśmy jak rodzina). Od wielu lat korzystam ze sprzętu audio i nie kupuje czegoś czego nie posłucham. Miałem diore radmora technicsa i to naprawdę grało. Niestety w sklepach mamy mozliwość odsłuchu cd lub pendrive z radiem gorzej. Nie chodzi o to, że antena nie łapie sygnału, bo łapie idealnie, ale chodzi o to, że jakość dźwięku jest słaba. Antena jest wbudowana i na to wpływu nie mamy. Sygnał mam bardzo dobry, bo aglomeracja. W sklepie słuchałem tylko z pendriva. Wcześniej kupiłem Panasonica pmx7, bo wydawało mi się w sklepie, że grał lepiej niż inne, ale grał jeszcze gorzej choć miał wiecej możliwości ustawień. Jeśli kupie wieże do sypialni to chciałbym, żeby miała ostre wysokie przy niskim odsłuchu a tego nie ma ani sony ani panas. Mam wieże sony cmt-ne5, która gra super i kosztowała znacznie mniej, tak więc nie przesadzajmy, że coś niżej tysiąca nie będzie grało dobrze. Jest jakiś problem ze sprzetem audio. Wystarczy poczytać co się dzieje z denonem. Zależało mi na bluetooth gdyby nie to to zakupiłbym yamahe 332. Na szczęscie mam dobry duzy amplituner yamahy i jamo do posłuchania, ale nie po to wydaje osiemset złotych, żeby się denerwować. Teraz rozumiem kolege, który kupił sbt300 i sprzedał po tygodniu na aukcji.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Radio w pl ogólnie jest podłej jakości :wink: ja mam sprzęt Technicsa mieszkam w samym centrum Warszawy i dopiero po podpięciu zewnętrznej anteny łapie radio więc z zasięgiem też różnie bywa :slight_smile: co do sprzętu ja już dawno doszedłem do wniosku, że mini i mikro wieże do niczego się nie nadają prędzej w sypialni postawiłbym jakiś amplituner i dwa porządne monitory odsłuchowe.

mare37
Użytkownik

Nie ma tyle miejsca :slight_smile: Najlepiej by pasowało, żebym wsadził tam swoje jamo x550 tylko one mają 280W maks :)) Zobaczymy. Na razie posłucham tego a jak się znudzi to do odsprzedaży.