anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
Zelmer
Początkujący

:c37

Bardzo mi sie podoba kadr plus ten malowniczy krajobraz.
Ale jak Bertone zauwazyl, jakosc nie jest do konca tam gdzie powinna, plus jak na moj gust troszke za jasno - w szczegolnosci owieczki na samym dole.
Nie zrobiles przypadkiem sporego cropa z tej fotki?

Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

:c37 Być może jest to spowodowane kompresją w słabszym programie graficznym , jak jutro będę miał dostęp do innego komputera to skompresuje w innym :) . Niczego nie cropowałem :).

PS. Dzięki wszystkim za odwiedziny :c22 .

profile.country.pl_PL.title
joo-----
Początkujący

fajna fota , idealna na bezsenność :c4

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Można liczyć barany :), to może ja znów trochę po przynudzam i wrzucę kolejne widoki na Tatry ;) .

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

138 - rewelacja :c4

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

138 OK , ale winieta zbyt nachalna.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

akamel napisał(a):

138 OK , ale winieta zbyt nachalna.


Pełna zgoda.

Galeria zamienia się bardzo na + :)

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Lajam, alamel, Bertone dziękuję za odwiedziny :) cieszę się, że zdjęcia podobają się coraz bardziej mam nadzieje że cały czas będzie postęp, tymczasem wrzucam strumień :) .

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

138 :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: bardzo dobre

..shprot..
oldguest
Początkujący

Mnie się też podoba najbardziej 138 (filtr połówkowy by się przydał) - i za wszystkimi: ta winieta wygląda na prawdę sztucznie, możesz wstawić fotę bez tej winiety?

140 - przekombinowane, nie wygląda naturalnie, choć ta "wata cukrowa" ma swój urok - idealne na fototapetę :thumbsup: