anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

KarolG napisał(a):

Zdjęcie z dzisiaj, wschód słońca nad Sosnowcem. Zdjęcie robiłem z filtrem połówkowym szarym Cokin. nd4-0.6



Kolor zdecydowanie lepszy , ale zbyt duże bliki słoneczne Ci wyszły,
bw :c9 (oczywiście dla mnie :c10 )

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Według mnie najfajniejsze to 132 z racji światełka :) :thumbsup:

Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Bertone i Rutek 68 dziękuje za wejście :) , praktyki krajobrazowej ciąg dalszy tym razem widok na Tatry :).

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Fajna miejscówka :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

Ładne miejsce, fakt, ale dol mnie troszku po oczkach razi :c6

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Dzięki za odwiedziny :) , mam nadzieję, że nie przynudzę jeśli wrzucę kolejny tatrzański widoczek, tym razem siostry zakonne na wypoczynku u podnóża Tatr Wysokich:), jak zwykle każda uwaga na wagę złota :) .

profile.country.pl_PL.title
joo-----
Początkujący

mam nieodparte wrażenie że na 135 ,
zarejestrowało sie odbicie napisów z obiektywu na filtrze, :c18

TheMichal
Początkujący

Nie śledziłem wątku od początku, ale nawet gdybym śledził to nie przynudziłbyś 136 bo widok i kadr pierwsza klasa - nie ma się do czego przyczepić :c4

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

joo i TheMichal dzięki za odwiedziny :), mam nadzieję, że następne zdjęcie również się spodoba.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Fajne ujęcie :thumbsup:
Tylko trochę z jakością leci... ;)

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________