anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wymiana nauszników w Sony WH H910N

profile.country.PL.title
.rc6ty
Poszukiwacz

Wymiana nauszników w Sony WH H910N

Szybkie pytanie, jak można zdjąć nauszniki w słuchawkach WH H910N bez uszkodzenia ich?

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

pamiętaj, że wymieniając nauszniki w słuchawkach robisz to na własną odpowiedzialność. Może to spowodować utratę gwarancji.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
.rc6ty
Poszukiwacz

Jeżeli wymiana/zdjęcie nauszników ma spowodować utratę gwarancji, to w jaki sposób mam zapewnić higienę użytkowania słuchawek? Drugie pytanie, czy jest możliwość kupna w salonie Sony nauszników do słuchawek?

profile.country.PL.title
.rc6ty
Poszukiwacz

Jeżeli wymiana/zdjęcie nauszników ma spowodować utratę gwarancji, to w jaki sposób mam zapewnić higienę użytkowania słuchawek? Drugie pytanie, czy jest możliwość kupna w salonie Sony nauszników do słuchawek?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@.rc6ty skierowałem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:


Tego typu wymiany trzeba wykonywać w naszym autoryzowanym serwisie. Jaka kol wiek indywidualna ingerencja w podzespoły urządzenia powoduje utratę gwarancji. Jest to dokładnie opisane w warunkach gwarancji, na które klient zgodził się przy zakupie urządzenia. Nasze autoryzowane salony Sony Centre nie zajmują się sprzedażą części, tym zajmuje się sklep EET Europarts www.eeteuroparts.pl.

Pozdrawiam