anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WH-1000xm3 - szum w prawej słuchawce

Iceman2003
Poszukiwacz

WH-1000xm3 - szum w prawej słuchawce

Witam,

Zakupiłem słuchawki 29.08.2020 i już następnego dnia przy włączonym NC wyraźnie słychać szum w prawej słuchawce i tylko w prawej. Czy ktoś spotkał się z taką przypadłością w tym modelu?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

czy próbowałeś już resetować słuchawki? Tu znajdziesz instrukcję, jak prawidłowo go wykonać: https://helpguide.sony.net/mdr/wh1000xm3/v1/pl/contents/TP0001704546.html

 

Pozdrawiam

MRCOCOset
Nowicjusz

Witam. Podłączam się do tematu. Zakupiłem najnowsze wh-1000xm4 i mam jakby szelest, zakłócenia, cichy podmuch przy włączonym ANC. prawa słuchawka. Słyszalne podczas bardzo cichego słuchania jak i w całkowitej ciszy. Po wył anc jest wszystko w porządku. Reset itp nic nie pomaga.

dokładnie jak u tego użytkownika: https://youtu.be/aCD9grHot20

After multiple hours of usage with ANC enabled, the left earpiece starts to emit loud crackling noises, as can be heard in this recording. This seems to be a known problem with the predecessor Sony WH-1000XM3, but is still an issue with the XM4. It looks like neither a cause nor a solution exists
Tagi (2)
profile.country.PL.title
mateuszgorkowski
Nowicjusz

Cześć, mam podobny problem, jednak w przypadku lewej słuchawki. Dokładnie taki sam problem jak w XM4. Czy komuś z Was udało się go rozwiązać? Jakie jest stanowisko Sony?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Oskarkor
Poszukiwacz

Swoją parę sony wh 1000 xm3 również musiałem oddać do sklepu - wymienić na nowe bo występowały u mnie szelesty w jednej słuchawce.

Po wymianie na inne - chyba z 1.5 roku już użytkuje i nic, błoga cisza.

profile.country.PL.title
Isu001
Nowicjusz

Również ten problem, ale dopiero zaobserwowałem po tym jak zrobiłem optymalizację ambient sound controll z poziomu telefonu ... I teraz ciągle mam ten szum ... Aaaaa masakra