anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Usterka odtwarzacza MP3 NWZ-W262

profile.country.PL.title
mikiero12
Poszukiwacz

Usterka odtwarzacza MP3 NWZ-W262

Kiedyś miałem odtwarzacz mp3 NWZ-W202.Felerem tego modelu było odkryte wejście USB-sprzęt padł po 2 latach czyli jak się gwarancja już skończyła.

Ponad 300zł poleciało do kosza.

205478-sony-walkman-nwz-w202-angle.jpg

 

 

Jako,że sportowcem jestem nielichym to dozbierałem kolejne 300zł i kupiłem model wyższy.

Ten już miał być cacy jak to zapewniało Sony.

Używam go do biegania 10km dziennie więc nie zbiera kurzu na półce.

 

Poległ po pierwszym teście bo zaczął wypadac z uszu jak tylko człowiek się spocił,a pałąk dawał tyle co szum wiatru we włosach.

 

W zimie problem przestał być tak ważny bo rolę pałąka przybrała czapka która dociskała słuchawki do uszu.

 

152455.jpeg

 

Długo nie cieszyłem się jednak tym sprzętem bo zalaniu potem ulegały słuchawki !

Efektem tego jest teraz ciszej grająca prawa słuchawka.

Tłumacząc dokładniej - woskowina uszna,pot i inne przykre wydzieliny wydobywające się przy mocnym wysiłku fizycznym mają kontakt lub i wpływają do komory słuchawkowej.

 

Ta siateczka wydaje mi się "zaklejona" tym o czym piszę,

P61400761-600x450.jpg

 

bo dzwięk sam w sobie jest mocno słyszalny poza gumowymi wkładkami.

 

sony-nwz-w262_side.jpg

 

 

 

Moje pytanie jest następujące i proszę tu bardzo o pomoc bo po raz kolejny czuje się zrobiony za idiotę kupując za tyle pieniędzy sprzęt który jest po prostu bublem...

 

Jak zbudowana jest ta słuchawka?

Czy głośnik znajduje się w miejscu gumowej nakładki czy poniżej pod szarą tkaniną ?

Podejrzewam,że przytkany jest element wewnątrz gumowej nakładki ale jak to rozebrać i czy jak to rozbiore to nie wyniknie inny problem ?

 

 

 

 

 

 

 

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
mikiero12
Poszukiwacz

Dobraaaa.

Poszedłem na całość.Zerwałem materiałową powłoke z wnętrza gumowej nakładki i jest ok.Gra jak nowe.

Teraz tylko czekać aż pot napłynie do środka i słuchawki wyzioną ducha.

 

Dziękuję Sony,że mogę fundować im co średnio 2 lata 300zł.....