anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Parowanie WH1000XM3 z PC bez bluetooth

profile.country.PL.title
mraszow
Nowicjusz

Parowanie WH1000XM3 z PC bez bluetooth

Dzień dobry,

Mam sparowane słuchawki WH1000XM3 przez bluetooth z laptopem oraz smartfonem.

Chciałem z nich także korzystać na PC niewyposażonym w bluetooth. Wykorzystałem przewód dołączony do słuchawek. Gniazdo w kształcie litery L umieściłem w wejściu słuchawkowym - niestety, komputer z systemem Windows 8.1 nie widzi słuchawek. 

Sprawdziłem przewód w laptopie, który wcześniej został sparowany ze słuchawkami przez bluetooth - słuchawki działają poprawnie. Tym samym przewód nie jest wadliwy.

 

Moje godzinne googlowanie nie dało efektu - nie chce mi się wierzyć, że nikt nie mierzył się z takim problemem. W każdym razie - czy na pewno nie da się sparować tych słuchawek bez wcześniejszego połączenia się przez bluetooth? Zostaje mi tylko nabycie adaptera bluetooth do PC? 

Dziękuję za opdowiedź.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Podłączenie słuchawek po kablu nie wymaga wcześniejszego sparowania przez bluetooth. Czy gniazdo słuchawkowe jest sprawne? Może przedni panel na obudowie jest nieaktywny? Proszę, spróbować bezpośrednio do karty dźwiękowej z tyłu obudowy.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Po kablu to nie ma nawet jak sparować. Powinno działać bez problemu. O ile kabel nie jest tu winny (z laptopem piszesz, że działa) to przyczyny problemu szukałabym w gniazdach audio komputera PC. Ewentualnie sprawdź jeszcze kabel ponownie np. wpinając się kablem do gniazda słuchawkowego w TV.