anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy da się podkręcić głośność słuchawek Sony WH-1000XM3 ?

profile.country.PL.title
Jakub12142
Nowicjusz

Czy da się podkręcić głośność słuchawek Sony WH-1000XM3 ?

tak jak w temacie, głośność jest okej ale wiem że są słuchawki które grają głośniej przykładem są moje hyper X cloud. Ciekawą rzeczą jest też to że posiadam telefon posiadający Hi-Fi quad DAC (lg v30), który działa tylko po kablu ale jak podpiąłem słuchawki do kabla to ten quad dac nie działał praktycznie, głośność prawie nie wzrasta a powinna o jakieś 30% a jakość dźwięku też sie nie zmienia co jest rzeczą dziwną ponieważ każde słuchawki które podpiąłem  pod ten telefon i włączyłem quad dac grały głośniej i zauważalnie lepiej. Tak jakby te słuchawki były stworzone tylko do bluetooth

Tagi (1)
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, przesłałem twoje pytanie do Supportu. W międzyczasie sprawdzałeś ustawienia słuchawek w aplikacji Sony? Dodatkowo spróbuj gestami, na prawej słuchawce, zwiększyć głośność.
Jeśli chodzi o nieaktywny DAC od LG, trudno mi coś konkretnego powiedzieć. Może układy się nie dogadują, choć ten w słuchawkach niekoniecznie powinien wtedy działać?
Na jednej ze stron spotkałem się z opinią, że "słuchawki grają lepiej" jak są włączone nawet na kablu.
profile.country.PL.title
Jakub12142
Nowicjusz

Podbiłem głośność do 100% w aplikacji sony i w telefonie na 100% i nie powiem że grają cicho, grają w miarę głośno i stabilnie ale grają tak samo przez kabel albo troche gorzej niż na bluetooth to dziwne bo mam ten quad dac i powino być lepiej i głośniej. Widocznie ten quad dac nie działa na tych słuchawkach. Teraz podpiołem słuchawki do laptopa, który jest głośny i muszę stwierdzić że tam grają najgłośniej jak wziołem głośność na 100% to nie dało się wytrzymać i groziło to utratą słuchu. Więc to nie wina słuchawek. 

Drugie pytanie to czy te słuchawki się " wyrobią" po paru miesiącach grania i bedzie deczko lepiej ? jak to ma miejsce z większością słuchawek. 

Pobrałem sobie tidala żeby sprawdzić te 360 reality audio i robi to małe wrażenie ale na tym tidalu jest chyba z 50 piosenek i to same smenty, stare. Na jakiej platformie jest wiecej utorów w tym formacie ?