anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A700 do 3000zł?

m4rYjUsh3k
Początkujący

A700 do 3000zł?

Hej. Widział ktoś gdzieś na stronie internetowej A700 z obiektywem lub obiektywami do 3000zł? :slight_smile:

34 ODPOW. 34
profile.country.pl_PL.title
JasioS
Początkujący

http://www.ceneo.pl/892022 tu masz :) nawet 4 oferty. :) Trochę własnej inwencji i byś sam z łatwością znalazł

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Proponuję rozejrzeć się również w MediaMarkt czy Saturnie, albo innych marketach które trudno znaleźć w porównywarkach cen :)

Ja znalazłem a700 z 18-70 w cenie sporo poniżej 3000 zł właśnie w Media Markt, choć nie przypuszczałem że tam kiedykolwiek kupię :)

rich72
Początkujący

Lajam, a nie orientujesz się czy pozwolą ze swoją kartą puszkę przestrzelić i sprawdzić na kompie :question:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

rich72 napisał(a):

Lajam, a nie orientujesz się czy pozwolą ze swoją kartą puszkę przestrzelić i sprawdzić na kompie :question:


Możesz sprzedawcy powiedzieć że chciałbyś wykonać około 20-30 klatek próbnych bo "jeszcze nie jesteś przekonany" ;) czy po prostu, że masz obawy czy nie ma wad układu AF. Szukałem swojej 700 w 5 sklepach i w żadnym, ale to w żadnym dla nikogo taki test nie stanowił problemu.
Na szczęście w momencie kupna miałem ze sobą kilka szkiełek pożyczonych, w tym 85/1.4, 35/2, 10-20 i moją 50 makro i 80-200/2.8. Nie musiałem tego nawet na kompa brać. Na ekraniku było widać, że w to co celowałem było ostre (wszystkie fotki na pełnej dziurce), więc wziąłem i do dziś nie żałuję. Pierwsze co, to jak już kupisz to w domu wgraj od razu soft v.4 i dopiero baw się w testowanie.

oldguest
Początkujący

Najlepiej wybierz się do jakiegoś Centrum Sony tam na pewno pozwolą przetestować przez zakupem albo umówią się ze jak będzie coś nie tak to do 1-2 dni wymienią sztukę i tu cały + sprzedaży w salonach a nie w supermarketach gdzie kupienie tam to też ryzyko np. niewiele osob wie że po zakupie wypadało by iść do specjalnego kantorka żeby sprawdzili czy np. aparat nie jest rozwalony bo jak przyjdziemy za godzine i powiem ze jest rozwalony to usłyszymy "ale to pan zrobil" (fakt autentyczny). A nikt nie pozwala rozpakować przed sprzedażą. I przy okazji wybrać sobie oryginalne akcesoria.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Co jak co, ale faktycznie Centrum Sony jest teraz bardzo otwarte na klienta :)

Szkoda, że nie do końca tak było jak kupowałem lampę błyskową...wszystko fajnie, dostałem rabat, dla reakcja na płatność kartą była taka, że tylko moja żona powstrzymała mnie przed wyjściem :slight_smile:

oldguest
Początkujący

My pytamy czy będzie kartą czy gotówka przed "rabatowaniem" no cóż trochę zabiera operator terminala.

rich72
Początkujący

W takim razie jaka jest Wasza cena przy płatności gotówką :question:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

My pytamy czy będzie kartą czy gotówka przed "rabatowaniem" no cóż trochę zabiera operator terminala.


Trochę szkoda..... :|
w Vobisie czy nawet w MediaMarktach takie coś nie przechodzi nikomu przez gardło, widać wychodzą ze słusznego założenia, że klienta nie powinna interesować prowizja jaką sklep odprowadza za transakcje przy użyciu karty.