anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

812 ODPOW. 812
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

U mnie na sofcie 6.7546 nadal pikseloza.

profile.country.PL.title
tommyfp
Użytkownik

Ktoś testował moduł na najnowszej wersji oprogramowania z września 2024 (wersja 6.7612) ? Aktualnie nie mam karty i nie mam jak sprawdzić czy coś poprawili. Chociaż już przestałem w to wierzyć :slight_smile:

profile.country.PL.title
johnnoo
Użytkownik

Niestety jeśli chodzi o pikselozę to nic się nie zmieniło, a nawet od jakiegoś czasu w ogóle obrazu nie ma. Ja już przestałem wierzyć że coś poprawią i oglądam telewizję przez internet.

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Powinniśmy świętować kolejne rocznice pikselozy . Niedługo pyknie 4 latka pikselozy . Sorry za żart bo przechodziłem  to samo co wy , ostatecznie UPC sprzedane Playowi który pozbył się modułów i problemu .  

profile.country.PL.title
Truman_Show
Użytkownik

Pikselozy aktualizacje nie naprawią, bo to problem sprzętowy. U mnie też po czasie skończyło się całkowitym brakiem sygnału przez moduł. Problem zgłosiłem, bo kończy się gwarancja, przyszedł technik, wymienił płytę główną i tv działa jak nowy. Ciekawe jak długo...

profile.country.PL.title
karoleczek90
Poszukiwacz

Nie łudził bym się nadzieją ze długo pochodzi u mnie 4 płyta i znowu to samo się zaczyna pojawiać.rok czasu od ostatniej wymiany płyty może mniej;/gwarancja się już skończyła u mnie,jak już nie będzie się dało oglądać to będę musiał przejść na dekoder od play;/

profile.country.PL.title
myk6414
Poszukiwacz

Taaak. W poniedziałek dzwonię w sprawie wymiany płyty po raz trzeci.
profile.country.PL.title
Truman_Show
Użytkownik

A to nie jest tak, że po wymianie jest rok gwarancji na płytę? Tak mi powiedział technik.

profile.country.PL.title
karoleczek90
Poszukiwacz

Właśnie nie wiem czy po wymiany jest jakaś nowa gwarancja na daną część czy nie czy nie:/

profile.country.PL.title
myk6414
Poszukiwacz

Trzecia płyta była wymieniona jakieś pół roku temu. Już po gwarancji.
Technik powiedział że na płytę są dwa lata gwarancji.