anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV KDL-50W808C – problem z dyskiem twardym podpiętym pod TV

ROZWIĄZANE
kudlaty2
Poszukiwacz

TV KDL-50W808C – problem z dyskiem twardym podpiętym pod TV

 

 

 

Dysk który mam podpięty pod tv podczas oglądania programów czy też filmów z dysku jest OK., ale podczas gdy TV się wyłączy po kilku minutach dysk zaczna dziwnie się zachowywać (trzaski), tak jak by cały czas chodził. Po odłączeniu go od tv prosi o skanowanie bo pojawiają się błędy, a w dniu dzisiejszym prosił o sformatowanie i nie widział nic. Normalnie dramat. Dysk ten miałem przez rok podpięty po inny TV ale nie było takich oznak wyłączony TV to wyłączony dysk i wtedy wiadomo że można go odpiąć od TV, a tu wyłączony TV nie jest równoznaczny z tym że dysk nie pracuje.

 Proszę o rozwiązanie problemu bo nie mam zamiaru wymieniać co chwila dysków. A i zaznaczam że z każdym pendrivem dzieje się dokładnie to samo.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

czy próbował Pan kontaktować się z naszym działem wsparcia klienta? Formularz dostępny jest na stronie internetowej: http://services.sony.pl/support/pl/contacts/email 

Prosimy o przekierowanie swojego zapytania.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

kudlaty2
Poszukiwacz

Problem w tym, że po kliknięciu na odnośnik pokazuje się "A to pech nie ma tej strony w naszych zasobach". I co teraz mam zrobić, bo naprawdę nie mam cierpliwości już do tego, ewidentnie widać, że podczas zakończenia oglądania dysk, czy pendrive nadal pracuje, on się nie rozłącza, a nie ma czegoś takiego jak bezpieczne usunięcie urządzenia.

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skorzystaj z tego linku:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

kudlaty2
Poszukiwacz

napisałem tylko niestety odpiwiedzi od SONY  ani widu ani słychu. Przecież towar już kupiony to co się martwić nie