anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL-50W809C Motionflow nie upłynnia filmów w formacie kinowym

profile.country.PL.title
jendrjej
Użytkownik

Sony KDL-50W809C Motionflow nie upłynnia filmów w formacie kinowym

Witam serdecznie wszystkich, czy ktoś z posiadaczy tej serii Sony z androidem spotkał się z problemem braku upłynniania obrazu podczas odtwarzania niektórych filmów mkv poprzez wbudowaną aplikację wideo z pamięci zewnętrznej ? Na początku sądziłem że dzieje się tak z powodu innego kodeka danego filmu ale wczoraj zauważyłem że problem dotyczy tylko filmów w formacie kinowym czyli niepełnym 16:9 z ciemnymi pasami od góry i dołu, znalazłem opcję rozciągnij która rozciąga film do pełnego 16:9 przy czym oczywiście trochę deformuje postacie ale jakimś cudem tv zaczyna upłynniać taki film, po wyłączeniu rozciągnięcia obraz już nie jest upłynniany. Dodam że mam również kilka filmów nagranych w pełnym 16:9 bez ciemnych pasów których nie muszę rozciągać i one są upłynniane bardzo dobrze, wygląda to trochę na błąd aplikacji, czy ktoś zetknął się z takim problemem ?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

MOżesz to nagrać i pokazać?

Chciałbym zobaczyć różnice między filmem upłynnionym i bez tego bajeru bo wyobrazić sobie tego nie mogę.

profile.country.PL.title
jendrjej
Użytkownik

z tym będzie problem bo nie dysponuje urządzeniem nagrywającym 60 klatek na sek a takie byłoby potrzebne aby to zaobserwować, nie mówie że ten film w formacie kinowym sie tnie, da się go oglądać ale widać gołym okiem że upłynnianie nie działa bo czy jest włączone czy wyłączone nie widać żadnej różnicy w płynności obrazu natomiast po rozciągnięciu różnica jest ogromna 0 smużenia obraz płynie po ekranie