anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-50W755C problem z bluetooth i youtube

ROZWIĄZANE
flfuxn
Poszukiwacz

KDL-50W755C problem z bluetooth i youtube

Witam 

Mam problem z TV jak w tytule.

 

 

1.Zainstalowalem program na komórce android TV remote control ale nie mogę połączyć się z TV przez bluetooth. TV wykrywa telefon ,paruje się ale nie można nawiązać połączenia z telefonem. Idąc tokiem rozumowania iż program może nie działać na innym telefonie (bez zainstalowanego ww programu) również TV się paruje ale połączenia bluetooth nie może nawiązać.

 

2. Proszę mi odpowiedzieć czy w aplikacji YouTube można wybierać jakość odtwarzanego klipu wideo? Czy TV z automatu wybiera sam jakość materiału? Mam okazję mieć jeszcze w domu TV Samsung h6400 i bez żadnych ulepszeń oraz na tym samym łączu odtwarzane wideo wygląda zdecydowanie lepiej na konkurencji. 

 

Przykre to pisać ale po fali krytyki jaką tu czytam i też sam doświadczam testując W755C chyba będę zmuszony oddać ten TV i zostawic sobie konkurencję w domu...chociaż Sony zdecydowanie lepiej mi się podoba ale nie dopracowany software psuje jakość. Dodam też że samo uruchamianie TV i przełączanie kanałów u ww. konkurencji trwa zdecydowanie krócej.

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
firewalk
Użytkownik

Tv mają odbiornik BT. Nie nadajnik. Możesz sparować mysz, klawiaturę,  ale nie podłączysz głośnika lub słuchawek BT. Do tego potrzebny jest nadajnik BT. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
seba842005
Użytkownik

Ja steruję z poziomu apki tv, ale przez wifi nie bt. Tak na YT da sie zmienic jakos. Wtrakcie odtwarzania materialu ponaciskaj strzalki i zjedz na przycisk HD. 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Zalecana aplikacja kombajn to Tv Side View. Co do YT to myślę że wina konta użytkownika a nie odbiornika. Tv automatem czyta YT a ono ma swoje ustawienia.

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

Czy ta aplikacja daje mozliwość wyszukiwanai głosowego? Czy jest to możliwe tylko przez pilot dotykowy?

U mnie apliakcja Android TV Remote Control również nie łączy sie z TV, widzi go ale sie nie łączy.

profile.country.PL.title
seba842005
Użytkownik

Tak daje możliwość wyszukiwania oficjalna apka od sony. Warunek tv i telefon w tej samej sieci wifi. 

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

U mnie jednak nie działa. Wszystkie inne funkcje działają, ale jak klikam na ikone mikrofona otrzymuje komunikat "Nie można nawiązać komunikacji z urządzeniem. Spróbuj ponownie później."

flfuxn
Poszukiwacz

Które strzałki ponaciskać ? nie widzę u siebie jakiegokolwiek znaczka HD , jest tylko flaga jak zjadę niżej w youtube.

 

Co do samego programu na BT .... kupuje TV aby wszystkie funkcje działały  w tym też BT a on raczej nie działa ...prośba do kogoś kto może sprawdzić u siebie moduł bluetooth tj. spróbować nawiązać połączenie np z telefonem i odpisać czy działa , zaznaczam połaczenie a nie parowanie.

 

co do jakości jeszcze z poprzedniego postu ... to nie sa ustawienia konta użytkownika youtube na pewno  bo tam się tego nie zmienia , napiszę jeszcze raz iż na innym tv na tym samym koncie i na tym smym internecie jakość była zauważalna na korzyść przeciwnika Sony.

profile.country.PL.title
Darcus_KDL43W756C
Poszukiwacz

U mnie temat BT tez raczej lipa.

Probowałem sparować go z zewnetrznym gosnikiem BT i tez nic z tego.

Jak widać BT w tych telewizorach to tylko OPCJA/DEKORACJA.

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

@Darcus_KDL43W756C u mnie działa mysz BT

profile.country.PL.title
firewalk
Użytkownik

Tv mają odbiornik BT. Nie nadajnik. Możesz sparować mysz, klawiaturę,  ale nie podłączysz głośnika lub słuchawek BT. Do tego potrzebny jest nadajnik BT.