anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD 55X8509C USB 3.0 - działa Wam?

profile.country.PL.title
matPROx
Poszukiwacz

KD 55X8509C USB 3.0 - działa Wam?

KD 55X8509C - USB 3.0 umieszczone jest z tyłu - dlaczego? trudno powiedzieć czym się kierowano, dobrze że nie zrobili gniazda na środku ekranu z przodu, to jedyne gorsze miejsce na to USB...żeby włożyć tam  wtyczkę trzeba zdjąć telewizor ze sciany...

Pytanie: czy to USB działa Wam z prędkością USB 3.0? Wg mnie nie, wg mnie działa z prędkością 2.0 ale jak to sprawdzić żeby mieć 100% pewności??

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

ja u siebie też zachodziłem w głowe kto umieścił boczne wpięcie USB i HDMI, w takim miejscu, że między stojakiem a TV tworzy się wąska szczelina dla ręki, pogratulować

profile.country.PL.title
matPROx
Poszukiwacz

Egronomia - poziom Rosja. Fakt, te gniazda z boku to porażka, nic tam nie można włożyć,
jedno USB niby 3.0 z tyłu, a szczytem braku logiki jest zasilanie umieszczone z przeciwnej strony niż wszystkio inne, z kablem długości najgorszej z możliwych, zwłaszcza jak ktoś ma tunel i musi tam właśnie przedłużać kabel który jest za krótki do tunelu a za długi zeby przedłużacz wystawał z tunelu :slight_smile:
Kretynizm do sześcianu. Arcydebilizm projektanta.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

W pracy wrzuciłem temat kabla i ergonomi. 4 osoby każdy kupił w ostatnim czasie tv RÓŻNYCH firm i jest to samo,kabel metr lub ciut więcej po drugiej stronie tv. Ale rozmieszczenie podzespołów na płycie głównej jest prawidłowe, ale trzeba ciut pomyśleć.

profile.country.PL.title
matPROx
Poszukiwacz

O czym tu myśleć. Płacę kasę i ma byc ergonomicznie, niech myślą pracownicy SONY, ja mam mieć łatwo, szybko i wygodnie, mam w ***** czy podzespoły są rozmieszczone prawidłowo na płycie głównej czy nie, co mnie to obchodzi :slight_smile:

 

Powód edycji: post zawierał słowa, które mogły urazić pozostałych członków Społeczności.