anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

4K Android TV - PLUSY

Metatronus
Użytkownik

4K Android TV - PLUSY

Skupmy sie na rzeczach pozytywnych - mawiaja niektorzy. Dlatego probujac sie otrzasnac z negatywnych wrazen postanowilem podzielic sie tym co dobre w nowej linii telewizorow 4K napedzanych androidem.

 

Moj model to KD-55X8509C

 

1) OBRAZ! Jest po prostu WOW! A mialem poprzednio W9 wiec z byle czego sie nie przesiadlem. Triluminos, X-Reality PRO i 1000Hz motion rate robi po prostu niesamowite wrazenie. I nie dam sobie powiedziec ze jakoscia obrazu ktos moze w ogole z Sony konkurowac. A skwaszona mina kolegi ktorzy posiada zakrzywiony flagowy produkt innej firmy na S tylko utwierdza mnie w przekonaniu.

 

2) Ogolne wrazenie interfejsu. Sprawdzam pogode, w tle zamglony leci film ktory przed chwila ogladalem, chce zonie pokazac zdjecia ktore dzis zrobilem i przykladam Z3 do pilota NFC.. Obok TV lezy Dualshock - moge sobie czasami zagrac.. Wszystko kolorowe, animowane. Przyszlosc Panie i Panowie.

 

3) Design. TV mam na scianie. Odstaje 23mm. Ekran jest niewiele grubszy od komorki. Estetyka, jakosc i precyzja wykonania od razu daje znac ze mamy doczynienia z produktem spelnionym. 

 

4) Funkcjonalnosc. Z Androidem mozna wiele. Ja mam domowe centrum zarzadzania swiatem ;). Mam podlaczone wszystkie swoje filmy, zdjecia, muzyke. Moge sobie wlaczyc obraz z kamer w firmie i obejrzec co sie dzieje. Wiem jaka bedzie pogoda na jutro. Wiem o czym jest film ktory dostalem od kolegi i kto w nim gra oraz jakie zebral recenzje bo opis sciagnie mi sie z internetu. Za chwile bede mial tez poczte. Androida mozna nie lubic ale nie mozna mu zabrac jego mocy.

 

 

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
ewaasna
Nowicjusz

tu sie zgodze mam stary tel bez funkcji 4k ale z echnologia triluminos jest super i jakos obrazu tez jest boska gdzie nie ma problemu z przegladaniem dysków czasem tez je gubi ale wszystko sie odpala i działa jak w zwyklym komputerze - jak błyskawica !! tylko zcasem brakuje soniakom kodeków ale działa bezbłednie! W nowym tn X8509C 4K obraz super ale przegladarka to jakas porazka - wszystko w jednym worze ładuje sie naprawe ze 30 minut moze krócej ale i tak za długo (min 10 -15minut) a po załadowaniu czlowiek nie wie co wyświetla a czego nie jakoas poraza całkowita jak na tej klasy tv.

dodatkowo moge powiedziec zee telwizor ciagle ma problem z gubieniem sieci WIFI - mam swietny router z kórym nie mam problemow z zasiegiem w tym samym miescu mam dekoder nc+ na którym internet hula a telewizor ciagle raci zasieg i nie widzi sieci i routera albo ma problem z uwierzytelniamiem. Masakra!!!! jak telewizor przestawie kilka cm. do tylu tomoge zapomniec o wifi jakas porazka!!!!! dodatkowo przy wyszukiwaniu sieci albo przy korzystaniu z pilota zdalengo z mikrfonem (który jest bardzo fajny) tv potrafi sie kilka razy czasem zrestarowac wylaczyc powiesic zgubbic siec ..matko ! takie działanie unkcji smart nie powinno wystepowac i przegladarka również jest najdsłabszym ogniwem tego telewizora . Poniewaz drugi tv ma wszystko dopacowane to licze ze sony wreszcie i ten poprawi zeby cieszyc sie w pełni funkcjami smart!