anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY STR-DH-790 problem z DTS:X i chyba 1080 - prośba

profile.country.PL.title
emil_p
Poszukiwacz

SONY STR-DH-790 problem z DTS:X i chyba 1080 - prośba

Witam

 

Czy ktoś posiada w/w amplituner z konfiguracja głośników 5.1.2 (front przód LiP, centralny, tył LiP, przednie ATMOS LiP i subwoofer). Mam pytanie czy działają u niego głośniki przednie od efektów pionowych, przy DTS-X u mnie w żaden sposób nie chcą się uaktywnić cały czas na szaro jak wyświetlę z pilota info. Nawet jak je przestawię w ustawieniach na sufitowe też nie działają. 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sprawdź czy problem które opisałeś nie jest związany z linkiem poniżej:

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00223362

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
emil_p
Poszukiwacz

Nie. Tam są błędy w tym opisie jak można dźwięk wielokanałowy 5.1 i 7.1 dekodować na dźwięk wiolokanołowy to jakieś cuda. Ja nie słyszałem o czymś takim neural:x robi z stereo dźwięk przestrzenny.

profile.country.PL.title
emil_p
Poszukiwacz

Zwracam honor nie ma błędów ale mi chodzi o DTS:x a nie neural:x, neural działa ale to jest sztuczny twór. Produkuje w czasie rzeczywistym jakieś coś. A ja chcę słyszeć to jak twórca miał to w zamyśle a nie procesor w moim amplitunerze.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Przekażę sprawę do supportu Sony. Jak będzie odpowiedź dam znać.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
emil_p
Poszukiwacz

Polski support kazał mi oddać amplituner do serwisu. Rozmawiałem z supportem w USA na czacie, też sobie z tym nie potrafili poradzić prawdopodobnie jest to problem musza poprawić oprogramowanie - znając firmę SONY chyba nie prędko to nastąpi albo w ogóle. 😞

profile.country.PL.title
emil_p
Poszukiwacz