anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony SRS-XB21

profile.country.PL.title
Atlantyda
Nowicjusz

Sony SRS-XB21

Mam poważny problem.z głośnikiem. Po prostu jest zepsuty. Po dwu dobowym ładowaniu nadal świeci się lampka, że głośnik nie jest w pełni naładowany. Tak na prawdę nigdy nie wiem w ilu procentach jest naładowana bateria. Po czym odłączam i głośnik gra pół godz.albo godzinę. Oddałam już do serwisu i zwrócono mi go z adnotacją, że nie stwierdzono usterek jakie były zgłoszone do reklamacji . Ręce mi opadają, jestem wściekła , głośnik za 399zł nadaje się do śmietnika ! Czy jest jakiś sposób, aby sklep musiał przyjąć zwrot lub wymienić na inny, ale już nie na ten sam model? Szczerze nie polecam tego produktu.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Zarówno w kwestii specyfikacji produktu, jak i sprawie zwrotu/wymiany produktu pomoga nasi doradcy z infolinii.

Podajemy kontakt:

poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Atlantyda  napisał(a):

Mam poważny problem.z głośnikiem. Po prostu jest zepsuty. Po dwu dobowym ładowaniu nadal świeci się lampka, że głośnik nie jest w pełni naładowany. 


Cześć!

 

Czy próbowałaś użyć innego przewodu do ładowania? I pytanie 2: jakiej ładowarki używasz do ładowania tego głośnika?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Atlantyda zgłosiłem Twoje uwagi do supportu - oto odpowiedź:

Czy głośnik był oddawany do naprawy poprzez rejestrację na stronie Sony, czy przez sklep? Jak szczegółowy opis usterki został wprowadzony? Jeśli zostało opisane przykładowo "problem z ładowaniem" to serwis podłączył głośnik do ładowania i następnie go uruchomił. Z opisu klientki wynika, że wtedy urządzenie działa przez jakiś czas, wtedy odpowiedź serwisu jest poprawna, ponieważ po ładowaniu głośnik zaczął działał.

Ze swojej strony zalecam rejestrację urządzenia do naprawy poprzez stronę Sony oraz wprowadzenie maksymalnie szczegółowego opis usterki, by centrum serwisowe miało szansę poprawnie zdiagnozować problem:

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm

 

Pozdrawiam

mike.mike
Nowicjusz

Miałem podobny problem chodziło o napięcie, głośnik przestał pobierać 0,5A i zaczyna się ładować tylko przy większym niż 1.5A(oznaczenie na adapterze).