anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony xperia sola

maurycy-----
Początkujący

sony xperia sola

Witam,
napiszę tu bo nie ma działu dla smartphonów

mam pytanie co do telefonu xperia sola

wszędzie w specyfikacji podana jest informacja że jest on na androidzie 2.3 i ze bedzie aktualizacja oprogramowania do 4.0 w III kwartale 2012

czy telefon zakupiony ze starszym oprogramowaniem, bede mogl zaktualizowac samodzielnie w domu przez net, czy w ogole bede mogl zaktualizowac ? czy zmiana oprogramowania bedzie dotyczyc tylko nowych teloefonow wypuszczonych juz z 4.0 ?

dzieki

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

maurycy napisał(a):

Witam,
napiszę tu bo nie ma działu dla smartphonów


a ja znalazłem lepsze miejsce i właśnie dlatego ten wątek wylądował tu ;)

maurycy napisał(a):


wszędzie w specyfikacji podana jest informacja że jest on na androidzie 2.3 i ze bedzie aktualizacja oprogramowania do 4.0 w III kwartale 2012

czy telefon zakupiony ze starszym oprogramowaniem, bede mogl zaktualizowac samodzielnie w domu przez net, czy w ogole bede mogl zaktualizowac ? czy zmiana oprogramowania bedzie dotyczyc tylko nowych teloefonow wypuszczonych juz z 4.0 ?

uzyskiwanie informacji na temat telefonów, a zwłaszcza androida lepiej jest robić na forach związanych właśnie z androidem (np. tu lub na oficjalnym blogu Xperii). Z tego co wiem, to ICS'a dostaną Xperia z 2012, ale w pierwszej kolejności dostaję je telefony niebrandowane (kupione poza siecią komórkową).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer