anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Program

adulaamorek
Początkujący

Program

Chciała bym się zapytAć o najlepszy program do obróbki zdjec.. mam u siebie zainstalowany Photo Scape. chciałabym miec jednak bardziej profesjonalny program. Chodzi mi np o to by moc miec cale czarno biale zdjecie i np kawełek zdjecia kolorowe.. lub miec lepsze opcje.. Mam nadzieje ze bedziecie mogli mi pomoc bo od dawna szukam takiego programu ale nie moge znalezc :)
Z góry Dziekuje ;)

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

krzyho4 napisał(a):

jak dobrze pamietam to picassa ma taki filterek by robic dwukolorowe fotki




Dobrze pamiętasz :)
Ma wszystko z "zapotrzebowania" z pierwszego postu plus jeszcze parę innych funkcji, jest darmowy, po polsku i na początek w sam raz. W kategorii "obróbka codzienna" jest naprawdę świetny :D Bardzo często korzystam z Picasa3 (a w razie poważnej potrzeby Adobe Photoshop Lightroom).

oldguest
Początkujący

Najlepszy - photoshop, ale drogi.
Gimp - darmowy i również bardzo dobry, tylko tak jak wyżej napisane, trzeba dużo ćwiczyć aby stał się intuicyjny. Możliwości i tak głównie ogranicza wyobraźnia.

ripride
Początkujący

krzyho4 napisał(a):

jak dobrze pamietam to picassa ma taki filterek by robic dwukolorowe fotki



gdyby w picassie dodali jeszcze narzędzie retuszu z prawdziwego zdarzenia i możliwości selektywnego rozjaśniania/przyciemnienia jasnych/ciemnych partii obrazu jak na moje potrzeby byłby to program kompletny.