anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kiedy nowy firmware (1.04 ? ) do A700

profile.country.pl_PL.title
Mycroft.
Nowicjusz

Kiedy nowy firmware (1.04 ? ) do A700

Pojawił się i znikł bo go wezwał NIK - :)

Kiedy będzie nowy firmware ? :)

Mycroft
15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
andrg_
Nowicjusz

Nowy to będzie 1.05 :D

profile.country.PL.title
RoBo------
Nowicjusz

Jak wydadzą kolejny to będzie. Nawet nie ostrzegają przed wydaniem.
A u nas to chyba trochę inaczej jest numerowany firmware niż w temacie?!

profile.country.pl_PL.title
Lesiu999
Początkujący

to znaczy że co... nie można już go ze strony sony ściągnąć ??

3022-----
Początkujący

Można, można, tylko trzeba poszukać. http://support.sony-europe.com/dime/dow ... 700_V4_MAC

pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

Mam pytanie - wgrywac czy nie wgrywac nowy firmware ? Czy ktos moze podpowiedziec, czy zmiana jest na tyle istotna, że mozna to zrobić? Zastanawiam sie też co z obiektywami , które były kalibrowane do Alphy przez innych producentów. Tak jest w przypadku Sigmy. Czy po zmianie firmware'a znów trzeba kalibrowac ?

witmann
Początkujący

Warto wgrać nowy software, bo dużo zmienia w charakterystyce szumów na plus. Oprogramowanie nie wpływa na kalibrację szkieł.

profile.country.pl_PL.title
Andi-----
Początkujący

dzieki za inforacje . w takim razie ...wgrywam. Wiem z forum i krytyki na optyczne.pl ze zarzucano Sony - brak mozliwosci wyłączenia "odszumiania, ze to jednak wada spora jak na profesjonalny sprzęt. Czy cos jeszcze sie zmienia ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Andi napisał(a):

dzieki za inforacje . w takim razie ...wgrywam. Wiem z forum i krytyki na optyczne.pl ze zarzucano Sony - brak mozliwosci wyłączenia "odszumiania, ze to jednak wada spora jak na profesjonalny sprzęt. Czy cos jeszcze sie zmienia ?


A700 to nie jest profesjonalny sprzęt....to segment zaawansowany.

Nowe firmware wprowadza zmiany w odszumianiu na wysokich czułościach (zmiany korzystne) a do tego wprowadza możliwość bracketingu o 2EV :)

adiplus
Początkujący

dzień dobry
Panowie pytanie z serii "głupich" - jak się wgrywa te nowe firmware do aparatu ? bo nie wiem jak to zrobić. (no to teraz dostanę za swoje ...) :slight_smile: pozdrawiam i dziekuję za pomoc.

adiplus