anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

a300 - obiektyw?..

nakoncutwojegojezyka
Początkujący

a300 - obiektyw?..

hejjj.. no więc jest taka sprawa, a raczej pytanie;) bo jest tak:
zdecydowałam się już na lustrzankę, a nie było to łatwe bo co widziałam inną to była 'lepsza' :wink:
tak więc moją decyzją jest a300 - aczkolwiek polecają mi 200 bo jest tańsza, praktycznie niczym się nie różni i robi dobre zdjęcia. przeszkadza mi jedno - brak life view'a.
co do 300: cena z obiektywem DT 18 - 70 mm F3.5-5.6 wynosi ok. 1500zł, sam korpus ok. 1200zł, a z dwoma obiektywami 2000zł. i zastanawiam się - czy wziąć standardowo z obiektywem, czy bardziej opłacało by się wziąć z dwoma? słyszałam, że ten obiektyw DT 18 - 70 mm F3.5-5.6 nie jest taki dobry, i niektórzy polecają mi kupić sam korpus a dokupić osobno obiektyw, ale to raczej drożej wyjdzie, i może się okazać że kupie same body a potem nie wiadomo ile będę szukać obiektywu. co o tym sądzicie? moglibyście mi polecić jakiś w miarę tani obiektyw robiący dobre zdjęcia? i mam jeszcze jedno pytanie, bo nigdzie nie umiem znaleźć, a w sklepach coś chyba nie kumają :F czy w funkcjach zdjęć, jest MAKRO?
a może polecilibyście mi jakąś inną lustrzankę?

z góry dzięki :):*

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tadeusz napisał(a):

drugi ma do pracy PT Cruise'a


PT Cruiser z akustyką trabanta na pewno nie daje powodów do zadowolenia więc się nie dziwię jakby ktoś narzekał :smileyhappy:

Tego Tamrona to lepiej odpuścić - szkło będzie potem ciężko odsprzedać.

michal.stachu1
Początkujący

No i chyba tak zrobie. Rok przeżyłem z kitem 18-70 to i w wakacje mi wystarczy. Dozbieram kasy i pomysle nad Sony 55-200 albo Sigma 70-300. Tamrona i tak bym pewnie po wakacjach zamienił na coś lepszego.
Dzięki za pomoc